ach ja! to nowoczesne centrum języka niemieckiego zlokalizowane w Świebodzinie na ulicy Kilińskiego 9a. Szkoła powstała z myślą o nauce dzieci, młodzieży, dorosłych i firm zgodnie z najnowszymi standardami i trendami w edukacji językowej.

W ostatnich latach znajomość języka niemieckiego stała się bardzo istotna na Ziemi Świebodzińskiej. Już nie tylko bliskość geograficzna Niemiec skłania do nauki tego języka, ale również liczne inwestycje firm niemieckich w Świebodzinie i ich duża ekspansja w przyszłości. Poza tym całkowite otwarcie niemieckiego rynku pracy sprawia, iż znajomość j. niemieckiego zdaje się być strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o przyszłość naszą i naszych dzieci.

Nauka w naszej szkole to również możliwość spędzenia czasu w sposób aktywny i przyjemny. Organizujemy imprezy tematyczne gdzie oprócz nauki języka można, poznać nowych i ciekawych ludzi, zaprosić znajomych lub rodzinę.
Co nas wyróżnia:

• Posiadamy wykwalifikowanych lektorów z międzynarodowym doświadczeniem zdobytym w Niemczech. Uczymy praktycznego języka a kursy oparte są na konwersacjach.
• Programy kursów spełniają najwyższe normy jakościowe. Grupy są małe (max. 4 osobowe) tak aby lekcje były jak najbardziej zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb każdego ucznia.
• Oferujemy doskonałej jakości usługi za bardzo rozsądne ceny.
• Nasza szkoła wyposażona jest w tablicę interaktywną oraz multimedia, dzięki którym nauka jest bardzo ciekawa i skuteczna. Podczas kursu, nasi uczniowie otrzymują całkowicie darmowe, najwyższej jakości materiały edukacyjne.
• Klasy są bardzo komfortowe, nowocześnie zaprojektowane i wyposażone.
• Współpracujemy z najlepszymi niemieckimi wydawnictwami oraz ośrodkami uniwersyteckimi.